LULL HOSTEL NOCLEG W WARSZAWIE

Lull Hostel to nowe, stylowe i kameralne miejsce na turystycznej mapie Warszawy . Powstaliśmy z mieszanki pasji do podróżowania, akt...Lull Hostel to nowe, stylowe i kameralne miejsce na turystycznej mapie Warszawy. Powstaliśmy z mieszanki pasji do podróżowania, aktywnego stylu życia i chęci poznawania nowych kultur. Mieścimy się vis-a-vis stadionu PGE Narodowy przy kiedyś ruchliwej, a dziś zielonej i spokojnej ul. Jakubowskiej. Naszą ofertę kierujemy do osób, którym zależy na wysokim standardzie świadczonych usług oraz estetyce i klimacie miejsca, w którym nocują.
Nasz hostel jest położony w dogodnej lokalizacji dla turystów. Jest doskonałą bazą wypadową do muzeów i centrów kulturowych. Pozwala jednocześnie poczuć klimat starej Pragi i spędzić czas wolny w jednym z bardziej zielonych i artystycznych zakątków Warszawy. Saska Kępa, na której się znajdujemy, to dzielnica w znacznej mierze przedwojenna. Jest ona uważana za najelegantszą część prawobrzeżnej Warszawy - od lat byli z nią związani liczni aktorzy, autorzy, malarze i architekci (jak chociażby Agnieszka Osiecka). Na głównej promenadzie Saskiej Kępy, ulicy Francuskiej, mieści się cała gama kawiarni i restauracji serwujących dania ze wszystkich zakątków świata.
Gości, którzy nawet w wielkim mieście cenią sobie kontakt z przyrodą z pewnością ucieszy fakt, że dojście na najsławniejszą, nadwiślańską plażę pod Mostem Poniatowskiego zajmie wyłącznie 3 minuty. Kilkuminutowy spacer w przeciwnym kierunku doprowadzi nas natomiast do historycznego Parku Skaryszewskiego uznawanego za jeden z najpiękniejszych w Polsce, a nawet Europie.
Zadbaliśmy o to, by również przebywając w samym hostelu można było odpocząć, odetchnąć i zrelaksować się. Jego wystrój nie przytłacza.Jasne, przestronne wnętrza kamienicy połączyliśmy z niezobowiązującymi meblami i niebanalnym oświetleniem. Biel, czerń, szarość i drewno to klasyka sama w sobie.
Udostępniamy wyłącznie 20 miejsc noclegowych w stylowych i przestronnych pokojach. Do dyspozycji naszych gości jest całodobowa recepcja z pomocną i profesjonalną obsługą, bezpłatne Wi-Fi, aneks kuchenny i szereg innych niezbędnych udogodnień.
Mamy nadzieję, że dzięki nam i miejscom nam podobnym, pobyt w dynamicznie rozwijającej się Warszawie będzie się wiązał (tak dla polskich, jak i zagranicznych gości) jedynie z dobrymi i ciekawymi wspomnieniami.
Zapraszamy w nasze progi :)
Zespół Lull Hostel
www.lullhostel.pl


LULL TO MOMENT KIEDY PO DUŻEJ FALI PRZYCHODZI CHWILA WYTCHNIENIA I OCZEKIWANIE NA KOLEJNE EKSCYTUJĄCE WYZWANIE.


You Might Also Like

0 komentarze

'

'

CYTAT TYGODNIA:

"Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca" Ryszard Kapuściński

'

'

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

'

'

ARTYKUŁY NASZYCH PARTNERÓW :

'

'

PARTNERZY

>
3